Tutaj znajdziesz listę naszych najlepszych ofert i promocji:

Może ci się spodobać:

tel. +48 71 733 44 30

Szkoła z klasą!

Szukasz miejsca, w którym Twoja grupa spędzi czas w ciekawy sposób? Będzie działać twórczo, kreatywnie, świetnie się bawić, ale także pozna różne techniki plastyczne i rzemieślnicze? W CRZ Krzywy Komin nauka jest fascynującą przygodą!

Specjalnie dla instytucji edukacyjnych CRZ Krzywy Komin przygotowało ofertę warsztatów kreatywnych skierowaną do dzieci i młodzieży. Treści zajęć przygotowane są w różnych wariantach w zależności od wieku i preferencji grupy.

Warsztaty mają charakter edukacyjny rozwijają poczucie estetyki, kreatywności, doskonalą umiejętności manualne i poszerzają wiedzę o nowe zagadnienia z dziedziny sztuki, ekologii, przyrody, fotografii czy architektury. I przede wszystkim przynoszą uczestnikom wiele radości i satysfakcji z własnoręcznie wykonanej pracy.

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały i narzędzia do pracy oraz fachowy instruktaż.

Zajęcia realizowane są w naszej siedzibie we Wrocławiu. Istnieje możliwość dojazdu do placówki.

W zależności od tematu i wielkości grupy zajęcia trwają 1-2 h.

Cena warsztatów jest uzależniona od wielkości grupy.

Pytania oraz rezerwacja terminów: pr@krzywykomin.pl

Malinowy prysznic – warsztaty kosmetyczne

Będziemy czarować z natury! Zanurzymy się w świat cudownie aromatycznych olejków, suszonych ziół i kwiatów. Wykorzystam bogactwo roślin, by stworzyć delikatne, orzeźwiające, kosmetyki. Mamy mnóstwo pomysłów i proste receptury. A tworzenie takich kompozycji to wielka frajda i niesamowicie kusząca przygoda. Zapach słodkich pomarańczy i malin będzie unosił się w powietrzu! Do wyboru dwie opcje: glicerynowe mydełko i pachnące saszetki do kąpieli lub musujące kule i sole do kąpieli.

Genialne eksperymenty

Uwielbiamy eksperymenty! Każde doświadczenie to wspaniała przygoda, która kończy się błyskiem w oku! Dzieciaki wezmą sprawy we własne ręce i przygotują slimy! Najlepsza zabawa sensoryczna pod słońcem! Będziemy ugniatać, rozciągać i w dowolny sposób kształtować masę na wszystkie strony.

Mini las w słoiku

Przyroda to temat bliski naszemu sercu ❤ Z natury czerpiemy inspirację do zabawy! Czy wiatr, czy deszcz zawsze możesz cieszyć się widokiem leśnego krajobrazu. Na warsztatach dzieci przygotują mini zagajniki zamknięte w szklanych słoikach. Taka zielona, kwitnąca dekoracja rozkocha w sobie niejednego miłośnika leśnych wypraw.

Kokedama

Kokedama to niebanalny pomysł na zieleń w domu z kosmiczną energią lasu. Podczas warsztatów każdy z uczestników pozna tajniki, jak odpowiednio dobrać rośliny oraz jak od strony technicznej wykonać swoją zieloną kulę. Uczestnicy dowiedzą się również jak należy dbać o roślinną kompozycję , by rosła zdrowo i długo cieszyła swoim wyglądem. Na warsztatach korzystamy tylko z organicznych, naturalnych materiałów.

Malowanie ceramiki

Podczas warsztatów dzieci poznają techniki malowania na ceramice i nabędą praktycznych umiejętności zdobienia ceramiki farbami. Każdy będzie miał okazję zmalować swój własny, niepowtarzalny kubek. Będziemy malować intuicyjnie, tak jak nam w duszy gra. Z ręcznie pomalowanego kubka od serca wszystko smakuje lepiej. Będzie twórczo, kolorowo i wesoło!

Ebru – malowanie na wodzie

Do dzieła! Podczas warsztatów dzieci poznają turecką sztukę malowania na wodzie. Za pomocą patyczków i pędzelków będą rozprowadzać na wodzie farbę, a następnie przenosić powstały wzór na papier. Ebru to sztuka nieco magiczna, fascynująca i wyciszająca, dająca niesamowite efekty.

Pokój marzeń – projektowanie wnetrz

O czym marzy każde dziecko? O swojej kryjówce – barwnej, kreatywnej, w której swobodnie może się bawić. Podczas warsztatów dzieci stworzą trójwymiarową makietę swojego wymarzonego pokoju. Dowiedzą się, jak planować nastrój i klimat wymarzonego wnętrza. Z tektury wykonają meble i elementy dekoracyjne, by ich pokoje wyglądały jak z najpiękniejszych snów!

Kosmiczne zegary

Trzy, dwa, jeden… odpalamy statek kosmiczny! Odległe planety, gwiazdy i galaktyki potraktujemy jako inspirację do zaprojektowania tarczy zegara. Co więcej czeka nas wymyślanie nowych konstelacji, eksperymentowanie z kolorami i ostatecznie montaż cyferek i wskazówek.

Moda less waste

Odśwież z nami swoją szafę, dbając o planetę! Na warsztatach zaznajomimy uczestników z technikami pozwalającymi tchnąć drugie życie w stare ubrania. Porozmawiamy o ideach upcyklingu i recyklingu. Następnie wcielimy je w życie kreatywnie ozdabiając bawełniane koszulki, torby lub plecaczki.

Zaczarowane rumaki – warsztaty upcyclingowe

Co zrobić ze skarpetką bez pary? Mamy na to doskonały pomysł! Na warsztatach dzieci stworzą pięknego konia na patyku, tzw. hobby horse. To fantastyczne zabawka dla najmłodszych miłośników koni i jeździectwa. Taki konik będzie świetnym kompanem na spacery, wyścigi i harce na podwórku. Nie zabraknie również wiedzy o ekologii. Dzieci dowiedzą się czym jest upcykling i poznają fascynujące przykłady twórczego przetwarzania.

Rękodzieło – łapacze snów

Dzieci własnoręcznie wyczarują łapacze snów, które powieszone nad łóżkiem przynoszą szczęście i zatrzymują nocne koszmary. Wyjątkowe, ręcznie plecione łapacze składają się z różnych elementów – sznureczków, koralików i piórek, które pomagają w spełnianiu się dobrych życzeń, dodają odwagi i mądrości. Oprócz właściwości magicznych łapacze pięknie prezentują jako etniczna dekoracja.

Warsztaty okolicznościowe

To warsztaty podejmujące tematykę związaną z aktualnymi świętami i ważnymi wydarzeniami. Na warsztatach powstają pachnące świętami dekoracje bożonarodzeniowe, wielkanocne stroiki czy prezenty z okazji Dnia Mamy.

User registration

You don't have permission to register

Reset Password