Tutaj znajdziesz listę naszych najlepszych ofert i promocji:

Może ci się spodobać:

tel. +48 71 733 44 30

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

9. Urodziny Krzywego Komina

Świętuj z nami 9. Urodziny Krzywego Komina!

W maju mija 9. rok odkąd CRZ Krzywy Komin działa na Nadodrzu łącząc design, edukację, kulturę i rzemiosło. Już 21 maja zapraszamy Was na wspólne świętowanie tego dnia w klimacie wiosennego relaksu i SAMYCH DOBRYCH WIADOMOŚCI.

Przygotowaliśmy dużo unikatowego dobra – kreatywne warsztaty, animacje, wystawę kolażu & poezji, ogrodnicze atrakcje i chill-out na tarasie. Chcemy odczarować rzeczywistość – podzielić się z wami tym, co najlepsze, magnetyzujące, pełne karmiących treści i pozytywnych wibracji. Każdy kto kocha sztukę, piękno i naturę znajdzie w programie coś dla siebie. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Uwielbiamy przyjęcia na świeżym powietrzu! W trakcie urodzinowego pikniku zapraszamy was do wspólnych działań ogrodniczych na naszym tarasie.  Przygotowaliśmy piękne rośliny. Będziemy szykować grządki, sadzić warzywa i drzewka. Wspólnymi, sąsiedzkimi siłami stworzymy zielony zakątek w Krzywym Kominie.  Na spragnionych ogrodników będą czekać pyszne owocowe lemoniady z Food-trucków!

Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Dla małych odkrywców szykujemy podwórkowe harce – zajęcia z animatorami, gry i zabawy, które wywołują uśmiech!

Mocne kolory, zawadiackie kształty, a do tego dużo dystansu i uśmiechu. Tęczowe kolaże to warsztaty pełne ekspresji i mocy, na których tym razem dorośli obudzą w sobie dziecięcą fantazję. Będziemy malować obrazki tuszami alkoholowymi i ubierać je w nieoczywiste połączenia słów.

Razem z Secret Spot poznamy również turecką sztukę malowania na wodzie – EBRU. Za pomocą patyczków i pędzelków będziemy rozprowadzać na wodzie farbę, a następnie przenosić powstały wzór na papier. Ebru to sztuka nieco magiczna, fascynująca i wyciszająca, dająca niesamowite efekty.

Finałowym punktem dnia będzie uroczyste otwarcie wystawy „Same dobre wiadomości”. To istny kolaż poezji i kolorowych obrazków wrocławskiej artystki Agaty Łoś, w które można się zanurzyć i przy relaksujących dźwiękach napisać coś dobrego od siebie! „Same dobre wiadomości” to niepowtarzalna okazja na naładowanie się endorfinami, dobrą energią i pięknem poezji.

Czujemy, że to nie koniec urodzinowych niespodzianek! 

 

PROGRAM:

Szczegóły wydarzenia

Data: 21 maja 2022
Godzina: 12:00 - 20:00
Miejsce: CRZ Krzywy Komin
Organizator: Fundacja Open Mind
Adres: ul. Dubois 33-35a, 50-207

User registration

You don't have permission to register

Reset Password