Tutaj znajdziesz listę naszych najlepszych ofert i promocji:

Może ci się spodobać:

tel. +48 71 733 44 30

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty księżycowe

Zapraszamy na twórcze warsztaty w energii PEŁNI KSIĘŻYCA!

W kobiecym, kameralnym gronie wspólnie będziemy celebrować cykliczność natury. Każdy warsztat to dla nas okazja do dodania Wam mocy, wiary w siebie i narzędzi do tego, żeby jeszcze lepiej wyrażać to, co już w sobie macie. To wymiana energii i radości którą twórczość może dawać, ale tylko wtedy gdy dajemy jej płynąć, dziać się. Bez nacisku i oczekiwań. Wtedy wyzwala się prawdziwa magia!

Zadbamy o oddech – nasz magiczny łącznik między ciałem i umysłem. Zasiądziemy do Kręgu Kobiet, aby doświadczyć spokoju i odnaleźć wewnętrzną harmonię. Przy kojących dźwiękach dzwonków Koshi wykonamy automasaż twarzy z olejem sezamowym.

 

Napełnimy głowę kreatywną energią poprzez twórcze działania.

Cyjanotypia to jedna z najstarszych technik fotograficznych. Pozwala uzyskać odbitki w pięknym odcieni błękitu pruskiego. Na warsztatach opowiem o samej technice, a każda z Was stworzy roślinne fotogramy.

Podczas warsztatów wykonamy księżycowe dekoracje na bazie drewnianej obręczy. Nasze księżyce będziemy przeplatać złocistymi sznurkami, tasiemkami i koronkami. Podczas wiązania supełków i wyplatania, zastanowimy się nad naszymi marzeniami i intencjami, tak by praca stała się swojego rodzaju talizmanem, przyciągającym do naszego życia pełnię obfitości.

Będzie też herbatka, ciasteczka i oczywiście wszystkie potrzebne materiały.

Szczegóły wydarzenia

Data: 10 września 2022
Godzina: 12:00 - 15:00
Miejsce: CRZ Krzywy Komin
Organizator: Fundacja Open Mind
Adres: ul. Dubois 33-35a, 50-207

User registration

You don't have permission to register

Reset Password