Tutaj znajdziesz listę naszych najlepszych ofert i promocji:

Może ci się spodobać:

tel. +48 71 733 44 30

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty szycia latawców

Zapraszamy na międzypokoleniowe warsztaty szycia latawców prowadzone przez Kingę Bartniak-Król i Monikę Baran.
Podczas spotkania porozmawiamy o sztuce abstrakcyjnej i abstrakcyjnych formach w ruchu takich jak mobile i latawce. Uczestnicy zaprojektują własne formy, których budowę rozpoczną od tworzenia konstrukcji. Następnie zaprojektują i uszyją własne latawce z fragmentów starych ubrań i materiałów przeznaczonych do upcyclingu. Kolejnym etapem warsztatów (2h) będą zdjęcia filmowe w Parku Mamuta podczas prób puszczania latawców.
Zajęcia są bezpłatne ale obowiązują zapisy: info@pyr-lab.com
Kinga Bartniak-Król
Badaczka wizualna, graficzka, edukatorka STEAM. Ukończyła Grafikę na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz uzyskała stopień doktory sztuki na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów. Prowadzi zajęcia na swojej Alma Mater oraz Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Uwielbia dzielić się wiedzą i tym, co piękne — współtworzy festiwal filmu abstrakcyjnego Punto y Raya. Uczestniczyła w licznych rezydencjach artystycznych oraz wystawach w kraju i za granicą. Interesuje się sztuką nowych mediów, typografią i szyciem.
Monika Baran
Edukatorka, projektantka, majsterkowiczka. W swoich warsztatach wykorzystuje znajomość nowych technologii oraz wiedzę projektową, którą nabyła studiując Wzornictwo na ASP we Wrocławiu.

Szczegóły wydarzenia

Data: 18 listopada 2023
Godzina: 11:00 - 13:30
Miejsce: CRZ Krzywy Komin
Organizator: Fundacja Open Mind
Adres: ul. Dubois 33-35a, 50-207

User registration

You don't have permission to register

Reset Password