Tutaj znajdziesz listę naszych najlepszych ofert i promocji:

Może ci się spodobać:

tel. +48 71 733 44 30

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Zmaluj sobie ścianę! Tynki Dekoracyjne w praktyce poziom Basic

Jeśli chcesz nauczyć się samodzielnie wykonywać tynki dekoracyjne, a przy tym świetnie i artystycznie się bawić, to szkolenie jest dla Ciebie!

Chciałbyś wykonać tynk dekoracyjny we własnym domu? A może interesujesz się sztuką, ale jeszcze nie próbowałaś wykonać dekoracji sam? Chcesz spróbować, ale nie jesteś pewnie czy sobie poradzisz?

Zdecydowanie tak! Poradzisz sobie! A jeśli tylko czujesz, że chcesz spróbować – to szkolenie jest dla Ciebie. Tynki dekoracyjne przestały być domeną tylko doświadczonych specjalistów. Możesz zmierzyć się z tą sztuką i poczuć satysfakcję z osiągniętych efektów. Mam 17 lat doświadczenia w tworzeniu dekoracyjnych ścian, przeszkoliłam setki osób i wiem, że w każdym drzemie dusza artysty.  Wystarczy ją uwolnić. Ty także możesz się tego nauczyć. Będę na miejscu po to, by pokazać Ci jak to się robi. I gwarantuję, że wychodząc ze szkolenia będziesz potrafił zrobić dekorację na ścianie. Jednocześni dostaniesz ode mnie dużo energii, dawkę wiedzy, praktyki i dobrej, kreatywnej zabawy.

Szczegóły wydarzenia

Data: 17 września
Godzina: 10:00 - 18:00
Miejsce: CRZ Krzywy Komin
Organizator: Fundacja Open Mind
Adres: ul. Dubois 33-35a, 50-207

User registration

You don't have permission to register

Reset Password