Tutaj znajdziesz listę naszych najlepszych ofert i promocji:

Może ci się spodobać:

tel. +48 71 733 44 30

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Wernisaż wystawy kolaży Magdy Tesy „3 i 4” + warsztaty

Zapraszamy na wernisaż wystawy kolaży Magdy Tesy pt. “3 i 4″, który odbędzie się 20 maja w CRZ Krzywy Komin we Wrocławiu.

Prace artystki będą współgrać z kompozycją muzyczną autorstwa Szymona Józwiaka. Wizualne i dźwiękowe opowieści stanowią zaproszenie do neoplastycznego świata, gdzie zapomniane przedmioty, obrazy i dźwięki przemieniają się w swobodne narracje. Srebrzyste formy i neonowe światła wprowadzą Was w świat wizualnego i dźwiękowego kolażu. Fragmenty fotografii, tkanin, starych kaset i winyli przeistoczą się w całkiem nową opowieść. Niegdyś zapomniane, na dnie szafy, dziś stają się widzialne przez kolor, narrację i wyobraźnię.
Zapraszamy na wernisaż każdego, kto chciałby zatrzymać się na krótką chwilę, by zobaczyć, dotknąć i posłuchać sztuki kolażu. Przyjdź z siostrą, bratem i przyjaciółmi. W trakcie wernisażu odbędą się także warsztaty kolażu prowadzone przez Magdę Tesę 🙂
Kolaże: Magda Tesa (Magdalena Walkowiak)
Twórcza, wrażliwa i pełna pasji osobowość, wnikliwie obserwuje świat zewnętrzny, jak również swoje własne wewnętrzne uniwersum. W swojej twórczości eksperymentuje z teksturą, formą i materią. Kreacja kolaży stała się dla niej formą lekkiej, swobodnej pracy twórczej. Jej prace z zakresu kolażu i asamblażu stanowią rodzaj eksperymentu, będącego próbą zakwestionowania dotychczasowych zasad poruszania się po komercyjnym świecie. Kreacja, w której fragmenty gazet przeistoczyły się w rozmaite kompozycje i opowieści stała się jej osobistą reaktywacją stanu twórczego. Prace artystki były publikowane na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Pradze, Wrocławiu i Sopocie.
Instagram: @magda_tesa
Muzyka: Szymon Józwiak
Jego zainteresowania skupiają się wokół nowoczesnych technik wykonawczych,wykorzystywanych we współczesnej grze na klarnecie, a także nowych możliwości, jakie otwiera przed wykonawcą wykorzystywanie instrumentów elektronicznych i komputerów. Wśród jego kompozycji znajdują się zarówno utwory przeznaczone na tradycyjne instrumenty, jak i muzyka elektroniczna oraz łącząca brzmienie żywych instrumentów z komputerowym przetwarzaniem na żywo. Od 2012 r. członek zespołu Sepia Ensemble. Jako solista i kameralista występował na wielu koncertach w Polsce i za granicą.

Szczegóły wydarzenia

Data: 20 maja 2023
Godzina: 17:00 - 18:00
Miejsce: CRZ Krzywy Komin
Organizator: Fundacja Open Mind
Adres: ul. Dubois 33-35a, 50-207

User registration

You don't have permission to register

Reset Password