Tutaj znajdziesz listę naszych najlepszych ofert i promocji:

Może ci się spodobać:

Holistyczny kurs rozwojowy / 19.11.2022 – 20.11.2022

tel. +48 71 733 44 30

Holistyczny kurs rozwojowy / 19.11.2022 – 20.11.2022

750zł

Zapisy zamknięte

Szczegóły dotyczące kursu

Data:

19.11.2022 - 20.11.2022

Godzina:

Sobota: 11:00-17:00 | Niedziela: 09:00-15:00

Lokalizacja:

ul. Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław

Cena:

750 zł

12 godzin warsztatów, wykładów i konsultacj i – na żywo

Holistyczny kurs rozwojowy 

Pomaga osiągnąć sukces w biznesie, odnaleźć inspirację oraz nowe metody twórcze, artystom, hobbystom, instruktorom plastycznym i wszystkim szukającym twórczych dróg do samorozwoju.

 

Wszystko to budować będziemy w harmonijny sposób z troską skierowaną na własne potrzeby, dobrostan i balans pomiędzy rozwojem a zatrzymaniem i wglądem.

O kursie?

Kurs ten jest efektem mojej wieloletniej pracy warsztatowej z różnorodnymi grupami. Poza konkretnymi technikami plastycznymi, których nauczycie się w trakcie jego trwania, zawiera ona też mnóstwo wiedzy dotyczącej pracy z ludźmi, tworzenia własnych autorskich warsztatów, planowania kreatywnego biznesu tak, by zachować twórczą radość i balans między życiem osobistym a pracą. Do współpracy zaprosiłam niesamowite kobiety, ekspertki z wiedzy dotyczącej psychologii, pracy z energią i ciałem oraz ajurwedy.

Kurs ten zaplanowany jest w sposób, który ma zapewnić Ci to czego budowania chcę Cię nauczyć – spokój, przyjemność i usystematyzowaną, praktyczną wiedzę przekazywaną z lekkością, zachwytem i autentyczną chęcią dzielenia się.

Dla kogo jest adresowany?

INSTRUKTORZY COACHE OSOBY ZAJMUJĄCE SIĘ SAMOROZWOJEM

Kurs ten dostarcza wiele nowych narzędzi do pracy z klientem. Pozwala poznać, skorzystać i włączyć do swojej pracy różne techniki plastyczne (niekoniecznie posiadając konkretne predyspozycje czy umiejętności w tej dziedzinie).

ARTYŚCI PASJONACI SZTUKI HOBBIŚCI

Zajęcia pomyślane są w ten sposób, aby mogły stać się też inspiracją czy źródłem rozwoju, dla osób, które same zajmują się twórczością (profesjonalnie lub amatorsko).  Dodatkowo wzbogacone są o elementy z dziedziny psychologii, szeroko pojętego „self care” oraz  ajurwedy.

Część 1

12 godzin warsztatów, wykładów

Mini sesja wizerunkowa (5-6 zdjęć, które dostaniesz od nas na maila)

Indywidualne konsultacje- w których porozmawiamy o mocnych stronach Twoich prac plastycznych, spróbujemy wspólnie wyznaczyć kierunek Twoich działań

Dwa pyszne wegetariańskie obiady oraz przekąski i napary

Wszystkie potrzebne materiały do zajęć, skrypt z wykładów w formie pdf oraz wydruk

Sobota

Przywitanie oraz zapoznanie się uczestników. Pyszny ziołowy napar oraz przekąski.

Wykład dotyczący różnych technik malarskich oraz pracy warsztatowej z określonymi grupami.

Wstęp do konsultacji indywidualnych oraz warsztatów praktycznych dotyczących akwareli.

Przerwa na wegeteriański obiad i kompot z rozgrzewającymi przyprawami.

Część warsztatowa - w trakcie pracy uczestników- odbywać się będą indywidualne konsultacje oraz sesje zdjęciowe- naprzemiennie.

Niedziela

Wykład oraz zadania warsztatowe dotyczące promocji własnego artbiznesu w mediach społecznościowych i internecie.

Przerwa na wege obiad i rozluźniający napar.

Część warsztatowa- technika Ebru, w trakcie pracy uczestników- odbywać się będą indywidualne konsultacje oraz sesje zdjęciowe- naprzemiennie.

Warsztaty plastyczne w ramach kursu

Akwarela

Akwarela dzięki swojej laserunkowości, może dawać wrażenie eterycznej i lekkiej. Wspólnie nauczymy się nad nią panować, tak by wykorzystywać ją czy to we własnych realizacjach artystycznych, czy jako narzędzie służce relaksacji, odpoczynkowi i skupieniu na chwili obecnej.

Ebru

Ebru to wyjątkowa turecka sztuka malarstwa. Kolory unoszą się na specjalnie zagęszczonej wodzie, z których za pomocą odpowiednich narzędzi możesz stworzyć niezwykłe wzory. To nie tylko fascynująca technika plastyczna, ale też metoda na wyciszanie i relaksację wykorzystywana m.in. w arteterapii.

Dodatkowo

Indywidualne konsultacje: Weź ze sobą portfolio (papierowe lub online) albo teczkę z pracami. Wspólnie postaramy się znaleźć Twoje mocne strony, punkty wspólne, które nadają Twoim pracom indywidualny charakter oraz wyznaczyć kierunek na dalszą drogę do dalszego rozwoju artystycznego.

Mini sesje wizerunkowe: W ramach kursu, każdy z uczestników będzie miał też okazję oddać się w ręce naszej fotografki. W specjalnie na ten cel przygotowanym zielonym kąciku, stworzymy mini serie zdjęć wizerunkowych, które będziecie mogli wykorzystać do portfolio, strony internetowej lub reklamy własnych produktów czy warsztatów.

Poczęstunek

Wszystkie potrzebne materiały, profesjonalna mini sesja wizerunkowa, oraz pyszny wegetariański obiad w cenie warsztatów.

Prowadzące

o-mnie-nowe-zdjęcie-autorka-Anna-Dziuba

Dominika Chochołowska- Bocian

Artystka wizualna, malarka i scenografka. Właścicielka marki własnej Secret Spot. Instruktorka autorskich zajęć artystycznych dla klientów indywidualnych oraz firm.

119010039_2591288684338120_8997812621273722089_n

Jolanta Łapinkiewicz

Z wykształcenia kulturoznawca, krytyk artystyczny i technik fotografii. Od lat zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne. Animatorka kreatywnych zajęć dla dzieci. Entuzjastka upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła.

Od 5 lat prowadzi dział promocji oraz marketingu dla Krzywego Komina. Miłośniczka słowa i wszystkiego co zielone!

Biorący udział

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: 1

  • Izabela Bryś

User registration

You don't have permission to register

Reset Password