Tutaj znajdziesz listę naszych najlepszych ofert i promocji:

Może ci się spodobać:

tel. +48 71 733 44 30

Warsztaty kreatywne dla firm i grup zorganizowanych

Rezerwacja i kontakt:

m.koralewska@krzywykomin.pl

+48 71 733 44 30

Cyjanotypia

Cyjanotypia to jedna z najstarszych technik fotograficznych. Odbitki wywoływane tą metodą przybierają piękny odcień błękitu pruskiego. Fotogramy ( czyli zdjęcia, które możemy wykonać bez użycia aparatu), możemy swobodnie łączyć z techniką cyjanotypii. Powstałe w ten sposób obrazy, przedstawiające np. ususzone przez nas rośliny, koronki czy inne wybrane przedmioty, możemy uzyskiwać na różnych podłożach: kartkach, drewnie czy tkaninach. Metody tej używamy na naszych warsztatach w wersji podstawowej. Każdy z uczestników odbija własną pracę na papierze akwarelowym w formacie A5.

Dodatkowo możesz zamówić:

odbitki na torbach bawełnianych

ramki do prac

wspólną pracę w formie roślinnej manadali na tkaninie lub wspólną kompozycję na papierze akwarelowym lub czerpanym - format A4 + rama.

Akwarela

Akwarela- (fr. aquarelle – „wodnisty”, łac. aqua – „woda”), to zarówno określenie techniki, jak i obrazów w niej wykonanych. Technika ta polega na malowaniu wodnistą zawiesiną pigmentów na chłonnym podobraziu. Zazwyczaj jest to specjalny, dedykowany papier- celulozowy lub bawełniany. Na warsztatach, każdy będzie miał okazję pobawić się, zrelaksować i poznać podstawowe zasady pracy z techniką. Uczestnicy nie muszą posiadać żadnych wcześniejszych doświadczeń plastycznych.

Dodatkowo możesz zamówić:

ramki do prac

wspólną pracę w formie roślinnej manadali na papierze akwarelowym - format A3 + rama

Malowanie porcelany

Na warsztatach używamy farb Pebeo Porcelaine 150. Farby Pebeo Porcelaine 150 przeznaczone są do zdobienia ceramiki odpornej na działanie temperatury. Po nałożeniu dekoracji na wyrób, utrwala się ją w domowym piekarniku w temperaturze 150C. Wypalona dekoracja charakteryzuje się głębokim i błyszczącym kolorem oraz doskonałą trwałością.

Dodatkowo możesz zamówić:

miseczkę

dzbanuszek do wspólnego pomalowania

Ebru

Ebru to wyjątkowa turecka sztuka malarstwa. Kolory unoszące się na wodzie, z których za pomocą odpowiednich narzędzi możesz stworzyć niezwykłe wzory, to prawdziwa magia i super zabawa! Stworzone przez siebie kompozycje przełożysz następnie na różne przygotowane przez nas papiery, które zabierzesz do domu. Tak pomalowany papier nazywamy marmurkowym lub tureckim. Tradycyjnie używany był w sztuce
introligatorskiej. W ramach warsztatów każdy z uczestników otrzyma też zestaw 3 kolorowych kopert (je też można będzie ozdobić w technice ebru), tak aby powstałe prace mogły posłużyć jako zestaw pięknej papeterii na list do kogoś wyjątkowego.

Dodatkowo możesz zamówić:

bawełnianą serwetkę do pomalowania

drewnianą podkładkę pod kubek do pomalowania

Świece sojowe

Na warsztatach każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć swoją niepowtarzalną, przyjazną dla środowiska świece sojową. Do dyspozycji uczestników oddanych zostanie mnóstwo niezwykłych olejków eterycznych. Prowadząca podpowie też jak je ze sobą mieszać, oraz które zapachy odprężają, jakie wpływają na nas energetyzująco a które pomogą nam przy przeziębieniu lub bezsenności.

Dodatkowo możesz zamówić:

bawełniane woreczki na świece dla każdego uczestnika + ozdobne karneciki

szklane buteleczki z atomizerem - do stworzenia wód zapachowych

User registration

You don't have permission to register

Reset Password