Tutaj znajdziesz listę naszych najlepszych ofert i promocji:

Może ci się spodobać:

tel. +48 71 733 44 30

Magdalena Wedler

Przez 17 lat zajmowałam  się artystycznym dekorowaniem ścian. Tynki dekoracyjne stosowane przeze mnie w dekoracjach ściennych to włoskie oraz polskie najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Używane przeze mnie tynki i farby do aranżacji wnętrz charakteryzuje technologia bezpieczna i przyjazna dla człowieka, a także środowiska naturalnego. Różnorodność i bogata kolorystyka, stwarzają  nieograniczone możliwości aranżacyjne. Przez lata pracy zaspokajałam najbardziej wymagające oczekiwania i potrzeby klientów. Farby, tynki i masy dekoracyjne, z których uzyskuje różnego rodzaju efekty tj. efekt betonu, efekt rdzy, efekty struktury starej ściany i perły wyróżniają się bardzo dużą odpornością mechaniczną, zmywalnością, elegancją i funkcjonalnością. 

Mam wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu wnętrz  prywatnych oraz komercyjnych takich jak puby, restauracje, hotele, sklepy. We Wrocławiu zaprojektowałam i dekorowałam takie restauracje, jak: Blt & Flatbreads przy ul. Ruskiej, Mexico Bar przy ul. Rzeźniczej, Nagi Kamerdyner, Tapas Bar pod Manana, Bułka z Masłem przy Włodkowica, Szajnochy.

Wykonuję zdobienia ścian, mebli oraz inne prace artystyczne. Przez 10 lat szkoliłam wykonawców z systemów dekoracyjnych technik ściennych.

Pracowałam z architektem/inwestorem od momentu wspólnej inspiracji, przez wykreowanie propozycji, aż do ukończenia wnętrza. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi  na zapobieganie oraz rozwiązywanie trudnych sytuacji,  wynikających z trwania remontu podczas prowadzenia inwestycji.

Wiele z dobrze prosperujących pubów, restauracji i sklepów na Dolnym Śląsku, jest ozdobiona moimi dekoracjami ściennymi, malowanymi meblami, obrazami. Wielu z nich korzystało z mojej pomocy w tworzeniu pomysłu na zdobienie ścian.

Zapraszam do przeżycia wspólnej artystycznej przygody w miłej i kreatywnej atmosferze.

User registration

You don't have permission to register

Reset Password