Tutaj znajdziesz listę naszych najlepszych ofert i promocji:

Może ci się spodobać:

tel. +48 71 733 44 30

Spraw sobie lub bliskiej osobie oryginalny prezent kupując Voucher na kreatywne warsztaty w CRZ Krzywy Komin!

Voucher prezentowy daje osobie obdarowanej możliwość wyboru warsztatu z naszej oferty. Obdarowany będzie miał pół roku na zrealizowanie Vouchera. Jeśli jednak wiesz jaki warsztat będzie tym wymarzonym daj nam znać, a my przygotujemy spersonalizowany Voucher na konkretne zajęcia. Vouchery dostępne są w wersji papierowej oraz elektronicznej – sam zdecyduj!

Potrzebujesz porady w doborze Vouchera ? Napisz do nas na czacie lub zadzwoń! Pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj warsztatu.

Jak Kupić voucher?

Zapoznaj się z ofertą

Wybierz odpowiedni voucher

Kup online poniżej

Gdzie kupić voucher?

Wyślij do nas wiadomość na adres rekrutacja2.krzywykomin@gmail.com. Pamiętaj, by zamieścić informację o specyfice zgłoszenia i dane osoby, która będzie obdarowana. Nabywca otrzymuje voucher na skrzynkę elektroniczną w formie PDF lub zamawia wersję papierową – odbiór osobisty w CRZ Krzywy Komin.

Jak działa voucher?

Od momentu zakupu Voucher jest ważny do końca roku 2023. Obdarowana osoba ma pełną swobodę w wyborze dogodnego dla siebie terminu z naszego bieżącego programu i informuje nas o tym mailowo najpóźniej 7 dni przed zaplanowanymi warsztatami.

W przypadku vouchera na konkretne zajęcia obdarowana osoba wybiera z programu optymalną datę warsztatu i informuje nas o tym minimum 7 dni przed zrealizowaniem vouchera.

Gdzie zrealizować voucher?

Voucher można zrealizować tylko w CRZ Krzywy Komin.

User registration

You don't have permission to register

Reset Password