HALLOWEEN W KRZYWYM KOMINIE

23-30.10.2021

Potworna Noc zbliża się wielkimi krokami. Tak, tak już lada chwila Halloween!!! Uwaga na latające nietoperze i strrrrasznie fajne zabawy! Zapraszamy wszystkie małe czarownice, dzikie stworki i potworki na kreatywne warsztaty do Krzywego Komina. W programie – tworzenie upiornych, trójwymiarowych kartek POP UP,  warsztaty księżycowe oraz kosmetyczne – dyniowe mydełka.

 Warsztaty przeznaczone dla dzieci od 7 do 13 lat.

Program:

23 października:

30 października:

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Dzieci są odbierane z warsztatów, w recepcji budynku. Rodzice nie mają możliwości wchodzenia do sal warsztatowych.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.

Prowadzący: Jolanta Łapinkiewicz

Z wykształcenia kulturoznawca, krytyk artystyczny i technik fotografii. Od lat zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne. Animatorka kreatywnych zajęć dla dzieci. Entuzjastka upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła. Miłośniczka wszystkiego co zielone!

Cena:

69 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów