Tutaj znajdziesz listę naszych najlepszych ofert i promocji:

Może ci się spodobać:

tel. +48 71 733 44 30

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Jak rozmawiać o projektach i zbierać na ich temat użyteczny feedback

Kiedy mówimy o innowacjach, nie możemy przy tym zapominać o kulturze feedbacku. To dzięki niej możemy rozwinąć swój projekt, spojrzeć na niego z innej strony, dostrzec coś, czego wcześniej nie widzieliśmy.
Zarówno dawanie, jak i odbieranie feedbacku wbrew pozorom nie jest prostą sprawą. Właśnie dlatego zapraszamy Ciebie na warsztat Jak rozmawiać o projektach i zbierać na ich temat użyteczny feedback – sesje Design Critique.
Spotkajmy się 14.06.2022 w godzinach 16:00-19:00 i poznajmy wspólnie zasady Design Critique, dzięki którym nauczysz się:
  • czym jest feedback,
  • czym jest krytyka designu,
  •  w jaki sposób zorganizować efektywną sesję zbierania feedbacku nt. projektu,
  • zasad komunikacji, które wspierają odbieranie i przekazywanie wartościowych informacji na temat projektu.

Warsztat poprowadzi PAWEŁ NOWAK

Projektant systemów, Service Design Consultant. Od 2008 roku zawodowo związany z branżą IT, User Experience i projektowania usług. Od 2016 roku prowadzi kolektyw badawczo-projektoway pod marką NOWY. Wcześniej przez 8 lat zdobywał doświadczenie pracując jako główny projektant UX oraz lider zespołu User Experience w firmie Future Processing. Obecnie, wraz z zespołem, łączy różne dziedziny wiedzy i kompetencje, aby wspólnie odnajdywać adekwatne rozwiązania dla złożonych problemów współczesnego świata. Prowadzi szkolenia z zakresu projektowania usług i produktów, complexity science oraz projektowania systemów. Wykłada na kierunku User Experience Design na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Pomysłodawca i główny organizator międzynarodowej konferencji WUD Silesia. Autor newslettera „Projektowanie w złożonym świecie”.

Dochód ze sprzedaży biletów na warsztat zostanie przekazany dla Fundacja Między Niebem a Ziemią.

Szczegóły wydarzenia

Data: 14 czerwca
Godzina: 16:00 - 19:00
Miejsce: CRZ Krzywy Komin
Organizator: I DESIGN
Adres: ul. Dubois 33-35a, 50-207

User registration

You don't have permission to register

Reset Password