Tutaj znajdziesz listę naszych najlepszych ofert i promocji:

Może ci się spodobać:

tel. +48 71 733 44 30

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Zapytaj o Fundusze Europejskie – bezpłatne konsultacje

GŁÓWNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH ZAPRASZA na indywidualne konsultacje, które odbędą się 19 lipca w budynku CRZ Krzywy Komin we Wrocławiu.

Choć Fundusze Europejskie są właściwie dla wszystkich, to czasami naprawdę trudno się w nich połapać. Nie wszyscy mają przecież wykształcenie prawnicze, no i raczej nikt hobbystycznie nie wypełnia wniosków o dofinansowanie.

Ale nie ma powodów do paniki! Nawet jeśli nie znacie się na Funduszach, możecie z nich skorzystać. Wszystkie Wasze wątpliwości rozwieją eksperci pracujący w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich, czyli po prostu PIFE. Czy do tej pory wiedzieliście, że takie punkty w ogóle istnieją?

Czym są PIFE?

Jak wskazuje sama nazwa, PIFE to miejsca, w których można dostać informacje o Funduszach Europejskich. I to nie tylko o dofinansowaniach, ale i np. bardzo atrakcyjnych pożyczkach (udzielanych na o wiele lepszych warunkach niż w banku!). Co najważniejsze, pomoc, którą oferują pracownicy punktów, jest całkowicie darmowa.

W czym pomogą eksperci?

Przede wszystkim powiedzą Wam, jakie wsparcie z Funduszy Europejskich możecie dostać. Potrzebujecie pieniędzy na rozwój firmy? A może bardziej interesują Was kursy i szkolenia? A może jeszcze coś innego, ale nawet nie wiecie, czy Wasz pomysł może być zrealizowany lub dofinansowany? W PIFE znajdziecie odpowiedzi.

Ale to nie wszystko! Nasi eksperci wyjaśnią Wam, jak wygląda cała droga starania się o wsparcie – jakie dokumenty przygotować, jak samemu poprawnie wypełnić wniosek, z kim i kiedy się kontaktować, jakie są zasady korzystania z pomocy i jak się potem z niej rozliczyć.

GŁÓWNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH WE WROCŁAWIU

TEL. 71 776 95 01, 801 700 008

www.funduszeeuropejskie.gov.pl

www.rpo.dolnyslask.pl

Szczegóły wydarzenia

Data: 19 lipca 2022
Godzina: 11:00 - 14:00
Miejsce: CRZ Krzywy Komin
Adres: ul. Dubois 33-35a, 50-207

User registration

You don't have permission to register

Reset Password